Josef Němec

Bývalý český fotbalista, záložník. Začínal ve Vojkovicích, poté hrál za Ostrov, Slavii Karlovy Vary, SC Xaverov, Duklu Praha, Spartu a Viktorii Žižkov. Od podzimu 1998 do roku 2001 hrál za mexický Cruz Azul. Se Spartou získal v letech 1995 a 1997 dvakrát ligový titul a s Cruz Azul postoupil do finále jihoamerického Poháru osvoboditelů. V současné době se snaží pomoci pozvednout mládežnický fotbal nejen v Karlovarském kraji. Našim mladým svěřencům pomáhá svými drahocennými rady a zkušenostmi posbíranými z českých i zahraničních angažmá.

František Dřížďal

Český fotbalový obránce momentálně působící v druholigovém klubu FK Baník Sokolov. Jedná se o rychlého a pracovitého hráče, který nastupuje především na pravém kraji obrany a často vybíhá do útoku. Výborný hlavičkář s nadprůměrným výskokem. V sezoně 2007/08 získal se Slavií mistrovský titul, zahrál si také Ligu mistrů 2007/08 a Pohár UEFA. V sezoně 2008/09 získal se Slavií další mistrovský titul.

Stanislav Štípek

Svou hráčskou kariéru po několikaletém angažmá v zahraničí ukončil v týmu Lokomotivy Karlovy Vary, kde se začal věnovat mládeži. Veškeré zkušenosti získané během aktivní kariéry předává nyní dětem, které učí nejen fotbalovým kouskům, ale rovněž slušnosti a úctě ke spoluhráčům, soupeřům a pomáhá rozvíjet v dětech důvěru v sebe samotné.